ul. Słoneczna 9, 62-200 Gniezno
603 300 911
autoryzowana-grupa-montazowa
autoryzowana-grupa-montazowa
autoryzowana-grupa-montazowa
autoryzowana-grupa-montazowa

Autoryzowana Grupa Montażowa

Jakość  świadczonych usług  gwarantowana jest  poprzez zaangażowanie   firmy w nieustanne szkolenia i rozszerzanie  kompetencji zawodowych  z  zakresu  samego  produktu, jego zastosowania  oraz  prawidłowego montażu.

 

Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje dotyczące montażu zarówno  okien pasywnych jak i drzwi wewnętrznych I   zewnętrznych w tym  drewnianych, bram oraz przesłon okiennych i markiz. Nie zaprzestajemy ciągle się rozwijać , aby móc sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klienta .Pozwala nam to zagwarantować  wykonanie w pełni profesjonalnego montażu oraz świadczyć usługi serwisowe i naprawcze .

 

Posiadana przez nas  Autoryzowana Grupa Montażowa DRZWI PORTA gwarantuje klientom  profesjonalny montaż i powoduje przedłużenie gwarancji na zakupiony towar o dodatkowe lata.      

 

W  okresie trwania promocji ‘’5 LAT GWARANCJI ‘klient otrzymuje 36 miesięcy gwarancji na skrzydła i ościeżnice  w przypadku drzwi wewnętrznych plus  dodatkowe 24 miesiące gwarancji za skorzystanie z usług Autoryzowanej Grupy  Montażowej. Lub gwarancję 24 miesiące plus 12 miesięcy w przypadku drzwi  zewnętrznych drewnianych.

ul. Słoneczna 9
62-200 Gniezno
603 300 911
PROMOCJA »